Aluminium channel letter profile 72mm blue /RAL 5002/ / white
Code: PR2584Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Aluminium channel letter profiles for machines |
|---|---|
| Weight: | 0.11 kg |
| Availability: | On request |
| Color: | Blue |
| Dimension width: | 72 mm |
| Coil: | 50 m |
| Aluminum thickness: | 0,5 mm |
| Cutting to size - sheets: | No |
| Cutting to size - profiles: | No |
| The item has been sold out… | |




