XP POWER ECM60US24
Code: ECM60US24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
19/05/2026
Warranty: 24
Weight: 0.14 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 80%
Output current: 2,5A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: zástrčka se západkovým mechanismem
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 90...264V AC, 120...370V DC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: 0...70°C
Řada výrobce: ECM60
Spínací kmitočet: 70kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 101,6x50,8x30,5mm
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 60W
Napájecí napětí: 120...370V DC
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 2,5A
Pracovní teplota: 0...70°C
Účinnost: 80%
Řada výrobce: ECM60
Spínací kmitočet: 70kHz
Izolační napětí: 4kV
Výstupní napětí: 24V DC