QOLTEC QUOLTEC-53667
Code: QUOLTEC-53667Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Photovoltaic modules |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.56 kg |
| Availability: | On request |
| Max. nabíjecí proud: | 20A |
| Napětí akumulátoru: | 12 / 24V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OCP |
| Použití: | fotovoltaika |
| Pracovní teplota: | -20...55°C |
| Rozměry: | 180x125x50mm |
| Stupeň krytí: | IP30 |
| Verze: | s čidlem teploty |
| Vlastností nabíječky: | digitální displej |
| Výkon: | 260/520W |
| Typ napájecího zařízení: | regulátor nabíjení |
| The item has been sold out… | |




