QOLTEC QUOLTEC-52666
Code: QUOLTEC-52666Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Chargers |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.65 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 85% |
| Doplňkové funkce: | mód opravy akumulátoru, napájecí zdroj |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné, Li-FePO4, AGM, GEL (gelový) |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Max. nabíjecí proud: | 15A |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před opačnou polaritou |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Pracovní teplota: | -30...50°C |
| Typ nabíječky: | mikroprocesorová |
| Vlastností nabíječky: | vestavěný zobrazovač LCD, aktivní chlazení |
| Vstupní napětí: | 220...240V AC |
| Výstupní napětí: | 12V DC |
| The item has been sold out… | |




