QOLTEC QUOLTEC-52665
Code: QUOLTEC-52665Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Chargers |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.21 kg |
| Availability: | On request |
| Output current: | 2A |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné, AGM, GEL (gelový) |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Obsah soupravy: | krokodýlky |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením |
| Použití: | akumulátor 24V |
| Pracovní teplota: | -20...40°C |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Vstupní napětí: | 220...240V AC |
| Výkon: | 48W |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| The item has been sold out… | |




