MEAN WELL RST-10000-36
Code: RST-10000-36
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 23.5 kg
Availability: On request
Efficiency: 90%
Output current: 0...276A
Druh krytu: 234A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 7,2...43,2V DC
Řada výrobce: RST-10000
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 540x424x83,5mm
Výkon: 9936W
Výstupní napětí: 36V DC
Napájecí třífázové napětí: 3 x 196...530V AC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 9936W
Výstupní proud: 276A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 540x424x83,5mm
Řada výrobce: RST-10000
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 90%
Druh krytu: 234A
Doplňkové funkce: ovládání výstupního proudu
Výstupní napětí: 36V DC