BEL VGS75D15-BEL-0
Code: VGS75D15-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.28 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 86%
Output current: 5A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 120...370V DC
Počet výstupů: 1
Shoda s normou: cURus, IEC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 159x97x30mm
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 15V