BEL VGS75D12-BEL-0
Code: VGS75D12-BEL-0
Warranty: 24
Weight: 0.34 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 85%
Output current: 6,3A
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 6,3A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 159x97x30mm
Výkon: 76W
Výstupní napětí: 12V