BEL SWI10B5NBMUB-0
Code: SWI10B5NBMUB-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC/DC Converters
Warranty: 24
Weight: 0.12 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Output current: 2A
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Max. výstupní proud: 2A
Montáž: na omítku
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: 0...40°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 63,1x22,5x41mm
Výkon: 10W
Výstupní napětí: 5V