BEL SDI15048UP51-0
Code: SDI15048UP51-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.45 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Output current: 3,13A
Druh napájecí zdroje: desktopový
Max. výstupní proud: 3,13A
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: -30...65°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 48V