BEL SWI10B5NBMUB-0
Kód: SWI10B5NBMUB-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; Ivýst max: 2A; 10W; 63,1x22,5x41mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zásuvkové napájecí zdroje - adaptéry
Záruka: 24
Hmotnost: 0.12 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupní proud: 2A
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Max. výstupní proud: 2A
Montáž: na omítku
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: 0...40°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 63,1x22,5x41mm
Výkon: 10W
Výstupní napětí: 5V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Max. výstupní proud: 2A
Výkon: 10W
Vnější rozměry: 63,1x22,5x41mm
Výstupní proud: 2A
Výstupní napětí: 5V
Použití: IT
Pracovní teplota: 0...40°C