MEAN WELL HLG-150H-24AB 230V/24Vdc 6,3A 151.2W IP65
Code: 8815024ABProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Power supplies |
|---|---|
| Weight: | 1.15 kg |
| Availability: | In stock |
| Dimension width: | 0 mm |
| Dimension length: | 0 mm |
| Dimension height: | 0 mm |
| Total power / input: | 0 W |
| Input voltage: | 230 |
| Output voltage: | 12 |
| Output current: | 12500 mA |
| Degree of IP protection: | 67 |
| Warranty period in months: | 60 |
| Cutting to size - sheets: | No |
| Cutting to size - profiles: | No |



-1.jpg?68d3d670)