MEAN WELL GSM120A15-R7B
Code: GSM120A15-R7B
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.64 kg
Availability: On request
Efficiency: 89%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Max. výstupní proud: 7A
Napájecí napětí: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -30...70°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 167x67x35mm
Výkon: 105W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 7A
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Výkon: 105W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 167x67x35mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 89%
Napájecí napětí: 113...370V DC
Použití: lékařské aplikace
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 15V DC