GAPTEC Electronic 30ACDRSS-15S4
Code: 30ACDRSS-15S4
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.12 kg
Availability: On request
Efficiency: 89%
Output current: 2A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN, AC/DC
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 4kV
Kmitočet napájecího napětí: 47...63Hz
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přepětí OVP, výstupy odolné vůči zkratu, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 13,5...18V DC
Řada výrobce: 30ACDRSS_4
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 35x90x58mm
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 15V DC