GAPTEC Electronic 120ACDRN-12SC
Code: 120ACDRN-12SC
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.6 kg
Availability: On request
Efficiency: 85,5%
Output current: 10A
Druh měniče: AC/DC
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 3kV DC
Montáž: na přípojnici DIN
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OLP, podpěťová UVP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: 120ACDRN_SC
Vnější rozměry: 40x125x113mm
Vstupní napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Výkon: 12W