BEL VGD30D512-BEL-0
Code: VGD30D512-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
19/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.2 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 79%
Output current: 4A
Počet výstupů: 2
Použití: IT
Pracovní teplota: -10...60°C
Shoda s normou: cURus, CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 5V
Výstupní proud 2: 2A