BEL ETMA240125UDP5-0
Code: ETMA240125UDP5-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.26 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Output current: 1,25A
Druh napájecí zdroje: desktopový
Max. výstupní proud: 1,25A
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: 0...40°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 110x50x30mm
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 24V