Sample ACP Bond 0,3 3mm silver9007/silver9006
Code: 3300921Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Sheet materials |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| Availability: | In stock |
| 1st side color: | Silver |
| 1st side RAL: | RAL 9007 |
| 2nd side color: | Silver |
| 2nd side RAL: | RAL 9006 |
| Dimension width: | 47 mm |
| Dimension length: | 85 mm |
| Dimension height: | 3 mm |
| Type of core: | LDPE |
| Aluminum thickness: | 0,3 mm |
| Protection foil: | On both sides |



-1.jpg?68d3d670)