MEAN WELL XLG-75-24-A 230V / 24Vdc 3,1A 74,4W IP67
Kód: 9007524APodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje napájania |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| Dostupnost: | Skladom |
| Rozmer šírka: | 63 mm |
| Rozmer dĺžka: | 140 mm |
| Hrúbka celkom: | 32 mm |
| Celkový výkon / príkon: | 74,4 W |
| Napätie na vstupe: | 230 |
| Napätie na výstupe: | 24 |
| Výstupný prúd: | 3,1 mA |
| Stupeň krytia IP: | 67 |
| Dĺžka záruky v mesiacoch: | 60 |
| Možno formátovať - dosky: | Nie |
| Možno formátovať - profily: | Nie |



-3.jpg?68d3d670)