MEAN WELL XLG-100-12-A 230V / 12Vdc 8A 96W IP67
Kód: 9010012APodrobný popis
| Parametry | |
| Vstupné napätie | 100 – 305 VAC |
| Výstupné napätie | 12 V |
| Prúd | 8 A |
| Výkon | 96 W |
| Stupeň Krytia | IP67 |
Technický list ke stiahnutie tu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednosmerné napäťové zdroje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Dostupnost: | Skladom |
| Celkový výkon / príkon: | 96 |
| Napätie na vstupe: | 230 |
| Napätie na výstupe: | 12 |
| Výstupný prúd: | 8 mA |
| Stupeň krytia IP: | 67 |
| Dĺžka záruky v mesiacoch: | 60 |
| Možno formátovať - dosky: | Nie |
| Možno formátovať - profily: | Nie |
| Balení: | 24 |



-3.jpg?68d3d670)