Ľahčené PVC Deplast Print 8x1000x2000mm biela
Kód: 42008PPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dosky PVC |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26.51 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Farba: | Biela |
| Rozmer šírka: | 1000 mm |
| Rozmer dĺžka: | 2000 mm |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Krycia fólia: | Na oboch stranách |
| Možno formátovať - dosky: | Ano |
| Možno formátovať - profily: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |




