Hliníkový kompozitní Panel - Economy Bond 0,15 2x1220x2440mm biela9003/biela9003
Kód: 782100Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ACP a Debond dosky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8.63 kg |
| EAN: | 8596032070262 |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Farba 1. strany: | Biela |
| RAL 1. strany: | RAL ~9003 |
| Farba 2. strany: | Biela |
| RAL 2. strany: | RAL ~9003 |
| Rozmer šírka: | 1220 mm |
| Rozmer dĺžka: | 2440 mm |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Typ jadra: | LDPE |
| Typ laku: | PES |
| Hrúbka hliníka: | 0,15 mm |
| Krycia fólia: | Na oboch stranách |
| Možno formátovať - dosky: | Nie |
| Možno formátovať - profily: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |




