BEL VGS75D48-BEL-0
Kód: VGS75D48-BEL-0
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.32 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 89%
Výstupný prúd: 1,6A
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 4kV
Max. výstupný prúd: 1,6A
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 159x97x30mm
Výkon: 77W
Výstupné napätie: 48V