BEL VGS75D12B-BEL-0
Kód: VGS75D12B-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.33 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 85%
Výstupný prúd: 6,3A
Doplnkové funkcie: PFC
Druh napájacieho zdroja: AC/DC
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 4kV
Max. výstupný prúd: 6,3A
Napájacie napätie: 120...370V DC
Počet výstupov: 1
Zhoda s normou: cURus, IEC
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 159x97x30mm
Výkon: 76W
Výstupné napätie: 12V