BEL VGS75D12-BEL-0
Kód: VGS75D12-BEL-0
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.34 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 85%
Výstupný prúd: 6,3A
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 4kV
Max. výstupný prúd: 6,3A
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 159x97x30mm
Výkon: 76W
Výstupné napätie: 12V