BEL PSK10W15DIN-BEL-0
Kód: PSK10W15DIN-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.23 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 81%
Výstupný prúd: 0,7A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 4kV
Max. výstupný prúd: 0,7A
Napájacie napätie: 100...430V DC
Počet výstupov: 1
Použitie: IT
Zhoda s normou: cURus, CE
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 11W
Výstupné napätie: 15V