Hliníková bočnica pre písmená 72mm modrá /RAL 5002/ / biela
Kód: PR2584Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hliníkové profilové písmená pre stroje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Farba: | Modrá |
| Rozmer šírka: | 72 mm |
| Návin: | 50 m |
| Hrúbka hliníka: | 0,5 mm |
| Možno formátovať - dosky: | Nie |
| Možno formátovať - profily: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |




