ABB CP-D-24/0.42
Kód: CP-D-24/0.42
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.11 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupný prúd: 0,42A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Kmitočet napájacieho napätia: 47...63Hz
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 90...264V AC, 120...375V DC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 57,5x91x18mm
Výkon: 10W
Výstupné napätie: 24V DC
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výstupní proud: 0,42A
Napájecí napětí: 120...375V DC
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 57,5x91x18mm
Pracovní teplota: -40...70°C
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Kmitočet napájecího napětí: 47...63Hz
Počet výstupů: 1
Výkon: 10W