Sample ACP Bond FR 0,5 4mm anthracite7016/primer
Code: 3300913Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Sheet materials |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| Availability: | In stock |
| 1st side color: | Anthracite |
| 1st side RAL: | RAL 7024 |
| 2nd side color: | Základní tmavá (Tmavý primer) |
| Dimension width: | 47 mm |
| Dimension length: | 85 mm |
| Dimension height: | 4 mm |
| Type of core: | FR core |
| Aluminum thickness: | 0,5 mm |
| Protection foil: | On one side |



-1.jpg?68d3d670)