TRACO POWER TXN100PF-136
Code: TXN100PF-136Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.43 kg |
| Availability: | On request |
| Output current: | 2,77A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Shoda s normou: | cURus |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupní napětí: | 36V |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)