TRACO POWER TXN1000-115
Code: TXN1000-115Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 1.2 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 89% |
| Output current: | 64A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 127x230x40,5mm |
| Výkon: | 960W |
| Výstupní napětí: | 15V |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)