TRACO POWER TXLN320-136
Code: TXLN320-136Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.85 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 89% |
| Output current: | 8,9A |
| Elektrické připojení: | šroubové |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Řada výrobce: | TXLN |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,32kW |
| Výstupní napětí: | 36V |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)