TRACO POWER TXLN320-105
Code: TXLN320-105Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.85 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 83% |
| Output current: | 60A |
| Elektrické připojení: | šroubové |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 300W |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)