TRACO POWER TSP600-136
Code: TSP600-136Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 2.8 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 87% |
| Output current: | 16,5A |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Montáž: | šroubové svorky |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -25...40°C |
| Řada výrobce: | TSP |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 165x125mm |
| Výkon: | 600W |
| Výstupní napětí: | 36V |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)