TRACO POWER TPP450-153B-M
Code: TPP450-153B-MProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.55 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 94% |
| Output current: | 8,55A |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Pracovní teplota: | -40...80°C |
| Řada výrobce: | TPP 450B-M |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 148x80x40,6mm |
| Výkon: | 450W |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)