TRACO POWER TPP450-128A-M
Code: TPP450-128A-MProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.46 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 93% |
| Output current: | 16,1A |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -40...85°C |
| Řada výrobce: | TPP 450A |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 127x76,2x40,1mm |
| Výkon: | 450W |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)