TRACO POWER TPI300-128-M
Code: TPI300-128-MProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.32 kg |
| Availability: | On request |
| Output current: | 10,71A |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 300W |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)