TRACO POWER TMPS15-103
Code: TMPS15-103Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.06 kg |
| Availability: | On request |
| Output current: | 4,54A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Řada výrobce: | TMPS |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 15W |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)