TDK-LAMBDA ZWS50C-12
Code: ZWS50C-12Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Open power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.11 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 86% |
| Output current: | 5A |
| Doplňkové funkce: | remote sense |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -10...70°C |
| Řada výrobce: | ZWS10-50C |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 60W |
| Výstupní napětí: | 12V |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)