TDK-LAMBDA ZWS10C-12
Code: ZWS10C-12Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Open power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.04 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 83% |
| Output current: | 0,9A |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný, AC/DC |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -10...70°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 10,8W |
| Výstupní napětí: | 12V |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)