TDK-LAMBDA PF1500B-360
Code: PF1500B-360Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.2 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 96,5% |
| Output current: | 2,8A |
| Doplňkové funkce: | remote sense |
| Montáž: | PCB |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Shoda s normou: | CE, UL, CSA, IEC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 117x61x12,7mm |
| Výkon: | 1,512kW |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)