TDK-LAMBDA HWS3000GT-24
Code: HWS3000GT-24Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 2.3 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 91% |
| Output current: | 125A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 170...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Řada výrobce: | HWS |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Vnější rozměry: | 269x150x61mm |
| Výkon: | 3kW |
| Výstupní napětí: | 24V |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)