TDK-LAMBDA CUS500M1-28-EF
Code: CUS500M1-28-EFProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.79 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 95% |
| Output current: | 10,7A |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...60°C |
| Řada výrobce: | CUS500M1 |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 501,2W |
| Výstupní napětí: | 28V |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)