TDK-LAMBDA CUS350MP-1000-30
Code: CUS350MP-1000-30Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Open power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.77 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 94% |
| Output current: | 11,65A |
| Doplňkové funkce: | remote sense |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 120...370V DC, 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Rozsah výstupních napětí: | 27...30V DC |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 0,35kW |
| Výstupní napětí: | 30V |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)