TDK-LAMBDA CUS250M-24-FG
Code: CUS250M-24-FGProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Open power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.28 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 94% |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Pracovní teplota: | -20...85°C |
| Rozměry: | 2"x4" |
| Rozsah výstupních napětí: | 24...26,4V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 0,25kW |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)