TDK-LAMBDA CUS1200M-36
Code: CUS1200M-36Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.98 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 95,5% |
| Output current: | 33,3A |
| Doplňkové funkce: | remote sense |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 1,199kW |
| Výstupní napětí: | 36V |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)