BEL VMS2015-BEL
Code: VMS2015-BELProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Open power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.08 kg |
| Availability: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Efficiency: | 84% |
| Output current: | 1,4A |
| Druh měniče: | AC/DC |
| Montáž: | PCB, THT |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 60,5x40,6x20,4mm |
| Vstupní napětí: | 90...264V AC |
| Výkon: | 20W |
| Výstupní napětí: | 15V |



-1.jpg?68d3d670)