BEL PSK10D15DIN-BEL-0
Code: PSK10D15DIN-BEL-0Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DIN rail power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.13 kg |
| Availability: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Efficiency: | 84% |
| Output current: | 0,66A |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Max. výstupní proud: | 0,66A |
| Napájecí napětí: | 100...430V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 76x31,5x34,4mm |
| Výkon: | 10W |
| Výstupní napětí: | 15V |



-1.jpg?68d3d670)