ams OSRAM OTIDX25220240700-0
Code: OTIDX25220240700-0Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DC Voltage power supplies MEAN WELL |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.26 kg |
| Availability: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Output current: | 0,7A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Montáž: | přišroubováním, vtlačovaný, zašroubované |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Pracovní teplota: | -20...50°C |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 103x67x29,5mm |
| Vstupní napětí: | 220...240V |
| Výkon: | 27W |
| Výstupní napětí: | 54V |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)