ams OSRAM OTFIT35220240700-0
Code: OTFIT35220240700-0Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DC Voltage power supplies MEAN WELL |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.19 kg |
| Availability: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Efficiency: | 85% |
| Output current: | 0,7A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | Push-in |
| Max. výstupní proud: | 0,7A |
| Napájecí napětí: | 176...276V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -25...50°C |
| Řada výrobce: | OT |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 280x30x21mm |
| Vstupní napětí: | 198...264V AC |
| Výkon: | 35,7W |
| Výstupní napětí: | 51V |



-1.jpg?68d3d670)